Cansu Fırıncı Kimdir, Nereli, Göz Rengi,Saç Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Ünlülere Dair Bilgilere Cansu Fırıncı Kimdir,  Nerelidir,  Göz Rengi Nedir, Saç Rengi Nedir,Boyu Kilosu Kaçtır,Biyografisi, hayatı hakkında bilgi var mı soruları hakkında bilgileri ve özet biyografisini  sizlere sunuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cansu Fırıncı Yaşam Öyküsü Kısa Biyografisi

Ekranların tanınan yüzlerinden birisi olan, kariyerine adım attığı günden, günümüze değin çok sayıda projede karşımıza çıkan Cansu Fırıncı, eski bir oyuncu olmasına karşın daha çok yer aldığı yapımlar ile gündeme gelmektedir. Can Tertip ve Üç Harfliler gibi yapımlarda yer alan Fırıncı, oyunculuk yanında aynı zamanda cast direktörü olarak da çalışmalar yapmıştır.

 

Cansu Fırıncı Kimdir? Kısaca Hayatı

16 Mart 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Cansu Fırıncı, eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra çocukluk yıllarından itibaren hayalini kurduğu oyunculuğa adım atmıştır. Kariyerinde Artık Yeter, Ulak, Çoğunluk, Devrimden Sonra, Red, Üç Harfliler ve Can Tertip gibi projelerde kamera karşısına geçen oyuncu asıl çıkışını Urfalıyam Ezelden isimli dizide canlandırdığı Recep karakteri ile sağlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2015 yılında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Kırgın Çiçekler dizisinde yer alan Cansu Fırıncı, bu dizide Kemal isminde bir karaktere hayat vermektedir. Dizide öne çıkan rollerden birini üstlenen oyuncunun ilerleyen yıllarda farklı ve gözde projelerde de yer alması bekleniyor.

cansu-firinci-kimdir-nereli-kilosu-goz-ve-sac-rengi-boyu-yasi

Gerçek İsmi

Cansu Fırıncı

Cansu Fırıncı Nereli Asıl Memleketi Neredir ?

Asıl Memleketi Bartın ilimizdir.

Cansu Fırıncı Kaç Yaşındadır ?

16 Mart 1982 doğumlu ve  (Kasım 2016 itibarıyla) 33 yaşındadır

Cansu Fırıncı Kilosu?

75

Cansu Fırıncı Boyu?

1.76

Cansu Fırıncı Saçları Ne Renk?

Siyah

Cansu Fırıncı Göz Rengi Nedir?

Siyah

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar